Сьогодні сплатив, вже і відправили, чекаю. Але купив, бо у напарника такаж саме вже другий рік, і пружина не ростягнулась, і станина міцна. Каже що задоволений, я йому цілком довіряю
Odpowiedz
Серж
В мене роботи по свердлінню у маленьких дерев'яних коробах, там треба максимальна точність .ми одразу домовлялись, що якщо не буде, я поверну товар назад. Хлопці не підвели. Все бездоганно, як і обіцяли. Стійка міцна доречі