Дуже приємні хлопці. Консультували мене хвилин 40, я ще потім телефонував разів п'ять. Я задоволений і товаром і обслуговуванням. У менеджера такий голос привабливий, прям як пісенний, я меломан, тому розбираюся в цьому. Прислали мойку в ідеальному вигляді, як на виставку. Вже опробував, працюю кожен день майже. Також шланг дуже якісний, я маю на увазі на мийці. Рекомендую
Odpowiedz
Нікіта
Маленька, зручна. Беру з собою на дачу, багато місця не займає. Головне, бере з ведра, це прям величезний плюс!
Odpowiedz
Инга
Купили на прошлой неделе, муж с ней чуть ли не спит, каждый вечер мне рассказывает, то она то, то она се