Нарешті почали завозити, щось якісне. Рекомендую! Закупівлю робили на 4шт. Насадки також якісні, нічого не докупляли!
Odpowiedz
Кущ Матвій
Все дійсно фірмове. Маю досвід роботи з подібними речами. Насадки також міцні, далеко не одноразові. Є також і голографічний захист, і бірки. Для мене це важливо, я обожнюю класні та якісні речі, а не одноразки по 1000 грн
Odpowiedz
Ірина Міщенко
Хвалю. це якісний гравер і документи прийшли всі заповнені. товар новенький, виглядає і працює шикарно