Я брав для себе, вже випробував. Дуже сподобалися товстенні кабелі, мідні дроселі. Електрод взяв якісь дешевий, вона одразу схватила, хоч я не профі, вважаю це заслуга функій, напічканих в цьому апараті. Ну скажу так, працюю як профі, хоч я далеко не профі. Він вартий своїх грошей
Odpowiedz
ЛЫсенко
Отличный сварочный. Шов ровный, хватает сразу!!!
Odpowiedz
Семен
попрацював тиждень, потім цікавість взяла своє, розкрутив, щоб подивитись начинку. не зважаючи на те, що він такий легкий, в ньому дійсно три плати, то біш назву мма він вже виправдовує, але мене більше зивував діодний міст, я перший раз бачу, посилення діодного моста. Це щось неймовірне. Ось мабуть в цьому і є секрет, чому він може працювати довго і 5 електродом, і мабуть різати їм, я ще не тестив в такому режимі. Зніму відео пізніше, викину в ютуб